Hakkımızda

2017 yılında faaliyete geçen Agrofeed Tarım Gıda İnşaat Turizm San. Tic. Ltd. Şti. Antalya Organize Sanayi Bölgesi'nde kimyasal, organomineral ve organik gübre üretimi yapmaktadır. Kuvvetli Ar-Ge yapısına sahip olan Agrofeed Tarım Gıda İnşaat Turizm San. Tic. Ltd. Şti. Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinin tarımsal ihtiyaçlarına yönelik üretim yapmaktadır. Kısa sürede üretmiş olduğumuz gübrelerin kalitesiyle ön plana çıkmış Agrofeed Tarım Gıda İnşaat Turizm San. Tic. Ltd. Şti. olarak kalitemiz markalaşmıştır. En önemli amacımız ülkemiz tarımına hizmet etmekle birlikte, değişik ülkelerin tarımsal alanlarında da söz sahibi olabilmektir. Güçlü satış ve organizasyon ağımızla hali hazırda ülkemizin her bölgesine ulaşmaktayız.

Vizyonumuz

Agrofeed Tarım Gıda İnşaat Turizm San. Tic. Ltd. Şti.’nin vizyonu; kimyasal, organomineral ve organik gübre üretimi sektöründe, hem yurtiçi hem de yurt dışı pazarlarda kaliteli ürünler üretmek, teslimatlarını zamanında gerçekleştirmek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinmiş personelleri ile kendini sürekli gelişmeye odaklamış örnek ve öncü bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Vizyonumuz doğrultusunda her türlü ticari, ahlaki, hukuki kurallara saygılı ve bu kuralları titizlik ile yerine getiren; toplam kalite ve sürekli gelişim anlayışını prensip edinerek müşterilerine, çalışanlarına, ilişki içerisinde bulunduğu tüm kesimlere kaynak ve değer yaratan dinamik bir organizasyon olmak.